- Naam: Lauraaa_1990
- Leeftijd: 32 Jaar
- Woonplaats: Veendam
- Provincie: Groningen
- Land: Nederland
- Huidskleur: Blank
- Geslacht:Vrouw
- Lengte: 165-170
- Postuur: Mollig
- Oogkleur: Blauw
- Haarkleur: Gekleurd
- Opleiding: LBO
- Piercings: Ja
- Tatoeages: Nee
- Roken: Ja
- Relatie: Single
★★★★★
Hete roodharige moeder slikt zaad van sex maatje
Een bloedgeile sexdate eindigt met een cumshot in de mond van het roodharige milf dat de boel heel dapper heeft doorgeslikt, maar er iets meer moeite mee heeft dan ze wilde toegeven. Maar hij heeft het verdiend, want hij heeft haar zo lekker gebeft en geneukt, dat hij mocht klaarkomen zoals hij zelf wilde. Dat hoef je hem dan ook geen twee keer te vertellen!
Zin om zelf ook te sexdaten?Lauraaa_1990:
“Ik wil gewoon een lekkere seksdate. Ik sta voor een heleboel dingen open en wil graag nieuwe dingen ontdekken. Stuur me gerust een berichtje als het jou wat lijkt samen met mij spannende dingen te doen”
“Ik wil gewoon een lekkere seksdate. Ik sta voor een heleboel dingen open en wil graag nieuwe dingen ontdekken. Stuur me gerust een berichtje als het jou wat lijkt samen met mij spannende dingen te doen”
😀
Meld je eerst aan...
✉
Heb al veel ervaring met sexdating?
Helaas nog niet
Hoe kom je het beste klaar?
Als ik bovenop zit
Wat is jouw specialiteit in bed?
Ik zuig graag
Doe je aan anale sex?
Ja, daar hou ik wel van
Wat ik jouw ultieme fantasie?
Triootje met andere vrouw erbij
Op wat voor mannen val je?
Mannen van mijn leeftijd
?
?
?
Interesses:
▸ Groepseks
▸ Facial
▸ Oraal Vrijen
▸ Pijpen
▸ Fisting
▸ Oraal Penetratie
▸ Palen
▸ Pussy Fisting
▸ Ervaring
▸ Oraal Naaien
▸ Vrijen