- Naam: Michelle1999
- Leeftijd: 24 Jaar
- Woonplaats: Zuidplas
- Provincie: Zuid-Holland
- Land: Nederland
- Huidskleur: Blank
- Geslacht:Vrouw
- Lengte: 165-170
- Postuur: Slank
- Oogkleur: Blauw
- Haarkleur: Gekleurd
- Opleiding: MBO
- Piercings: Nee
- Tatoeages: Nee
- Roken: Nee
- Relatie: Single
★★★★★
Oud mollig mokkel krijgt kwak zaad over kop
Een dik mokkel op leeftijd laat zich als een geil varken afneuken door een kerel en hij voelt dat het niet lang meer zal duren voor hij zijn ballen zal legen. Hij heeft geen zin om dat in haar poes te doen, want hij wil die kop van haar liever een kleurtje geven. Hij kruipt bovenop haar, rukt nog eens goed aan zijn paal en kwakt de ene na de andere lading over het gezicht van de rijpe mollige dame!
Zin om zelf ook te sexdaten?Michelle1999:
“Sportief en stijlvol! Dat zijn de complimenten die ik van anderen het meest te horen krijg. Ben jij een stoere, sportieve, gevoelige maar vooral romantische man, dan denk ik dat je zeker een goede kans maakt.”
“Sportief en stijlvol! Dat zijn de complimenten die ik van anderen het meest te horen krijg. Ben jij een stoere, sportieve, gevoelige maar vooral romantische man, dan denk ik dat je zeker een goede kans maakt.”
😀
Meld je eerst aan...
✉
Heb al veel ervaring met sexdating?
Een klein beetje
Hoe kom je het beste klaar?
Combinatie van tong en vingers
Wat is jouw specialiteit in bed?
Ik ben goed in pijpen
Doe je aan anale sex?
Als je het echt wil
Wat ik jouw ultieme fantasie?
Sex in de natuur
Op wat voor mannen val je?
Een man die weet wat hij wil
?
?
?
Interesses:
▸ Oraal Naaien
▸ Sperma Slikken
▸ Gangbang
▸ Kont Vrijen
▸ Oraal Harde Sex
▸ Grieks Naaien
▸ Grieks Naaien
▸ Grieks Penetratie
▸ Palen
▸ Zaad Slikken